Posted by Printex on lip 13, 2009
Uszlachetnianie przedmiotów

Uszlachetnianie przedmiotów

Każda broń jak i uzbrojenie charakteryzowane jest poprzez wskaźnik trwałości. Jeżeli trwałość obniży się do 0, item, nie będzie mógł być dalej używany i będzie wymagał naprawy. Trwałość itemu możemy zwiększyć poprzez jego uszlachetnianie.

Pierwszym krokiem jaki musimy uczynić w celu uszlachetnienia naszego przedmiotu to udać się do Kalbert’a w przypadku Derion lub do Astin jeżeli jesteśmy obywatelem Valorian.

Zagadujemy NPC i wybieramy opcję „Uszlachetniać”. Naszym oczom ukazuje się okno uszlachetniania do którego wkładamy przedmiot jaki chcemy uszlachetnić (lewe okienko) oraz przedmioty jakie posłużą nam za odczynniki (prawe okienka).

Jeżeli wszystko przebiegło pomyślnie to przedmioty użyte jako odczynniki zniknęły a nasz przedmiot uszlachetniany zyskał na wytrzymałości. Obrazy poniżej prezentują przedmiot przed (lewa) oraz przedmiot po (prawa):

WAŻNE
Jako odczynniki mogą być użyte wszystkie rodzaje broni i uzbrojenia. Jeśli odczynnik posiada jakieś dodatkowe właściwości magiczne, to istnieje możliwość, że właściwość ta zostanie przeniesiona na uszlachetniany item.

Czym więcej i lepszych odczynników się użyje tym wyższy jest wzrost trwałości itemu. Itemy, które zostały użyte jako odczynniki znikną, bez względu na to czy uszlachetnianie się powiodło czy też nie. Item, który był uszlachetniany pozostanie nawet wtedy, kiedy uszlachetnianie się nie powiedzie.

VN:F [1.5.6_840]
Rating: 8.8/10 (121 votes cast)
VN:F [1.5.6_840]
Rating: +35 (from 47 votes)
Post a Comment


Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.