Informacje

4Story.com.pl jest stroną Fanów gry tworzoną przez graczy dla graczy. U nas masz możliwość rejestracji i współtworzenia strony razem z jej redakcją!

Serwis 4Story.com.pl został oparty o system zarządzania treścią WordPress dzięki czemu jest bardzo czytelny, intuicyjny oraz wyróżniający się innowatorską szatą graficzną.

Tutaj masz możliwość:
- oceny artykułów w dziesięcio stopniowej skali obrazowanej gwiazdkami
- wyszukiwania interesujących cię informacji, gdzie z pomocą przychodzi tobie nasza wyszukiwarka
- subskrypcji kanałów rss
- komentowania artykułów jak i poradników
- pisania artykułów, poradników, własnych publikacji.
- oglądania filmów z gry
- czytania poradników oraz artykułów

Tylko pomyśl jakie daje to tobie możliwości! Jeżeli masz w zanadrzu jakiś tekst dotyczący 4Story to od teraz nic nie stoi na przeszkodzie aby go opublikować. Lubisz pisac opowiadania? Przeprowadzać wywiady z graczami lub administracją? A może masz smykałkę do pisania poradników i chciałbyś w ten oto sposób pomagać społeczności 4Story?

Wystarczy tylko zarejestrować się na 4Story.com.pl a natychmiastowo zostaną ci przydzielone prawa współautora. Po zalogowaniu zostaniesz przeniesiony do panelu administracyjnego gdzie będziesz mógł zacząć pisać swoje publikacje. Jak tylko twój tekst zostanie zaakceptowany przez administratora twój wpis pojawi się natychmiastowo na stronie głównej serwisu oraz w odpowiedniej kategorii.
Tym oto sposobem trafisz na łamy poczytnej strony jak i zapiszesz się w historii gry 4Story.

Zarejestruj się już teraz i stań się częścią 4Story!

Ciekawostki:
- rejestracja jest bardzo szybka, wygenerowane hasło dostajesz na maila. Możesz je następnie zmienić w twoim profilu.
- każdemu użytkownikowi przydzielany jest losowo, kolorowy avatar. O tym jaki avatar został przydzielony tobie dowiesz się dopiero gdy zaczniesz komentować wpisy ;)

Przykładowe avatary:
Przykładowe avatary

Rejestrując się na stronie wyrażasz zgodę na otrzymywanie okazjonalnych wiadomości reklamowych. Jeżeli nie chcesz ich otrzymywać wystarczy odpisać na otrzymaną wiadomość pustym mailem.

VN:F [1.5.6_840]
Rating: 9.0/10 (66 votes cast)
VN:F [1.5.6_840]
Rating: +16 (from 32 votes)