Posted by Printex on lip 8, 2009
Generatory imion postaci

Generatory imion postaci

Dobry nick to podstawa w każdej grze, zresztą nie tylko w grze ale i na forach – spraw więc sobie trochę trudu i zadbaj o łatwy do spamiętania a zarazem odzwierciedlający twoje „JA” nick. Jeżeli nie masz już pomysłu na to jaki nick przydzielić swojej postaci. My dajemy tobie do rąk narzędzia, dzięki którym w łatwy i szybki sposób wykreujesz imię dla swojej nowej postaci.

Generator Rinkworks – strona z generatorem nicków przynależącym do Rinkworks. Do wyboru mamy trzy kategorię generowanych imion wraz z kilkoma podkategoriami. W wyniku wciśnięcia „Generate Names” dostajemy do wyboru losowo generowane 34 nazwy postaci z jakich wybieramy najlepiej do nas pasującą.

Kessels Generator – generator zarówno słów jak i imion dla naszej postaci. Po wciśnięciu „Go” dostajemy 50 losowych nazw.

Generator Lac – generator imion polskiego muda Lac. Za każdym wciśnięciem „Generuj imię” dostajemy jedną losowo wybraną nazwe postaci.

Generator Gate of Avalon – generator gry mmo Gate of Avalon. Za każdym wciśnięciem „Generuj nick” dostajemy jedną losowo wybraną nazwe postaci.

Generator Arkadia – generator muda Arkadia. Do wyboru mamy imiona generowane osobno dla 6 różnych kategorii.

VN:F [1.5.6_840]
Rating: 7.9/10 (87 votes cast)
VN:F [1.5.6_840]
Rating: +8 (from 30 votes)
Post a Comment


2 Responses to “Generatory imion postaci”

  1. zizoi pisze:

    Daniel Wódz Telose Drejk

  2. PanMiecio pisze:

    Uwżam, że najlepszy jest pierwszy i ostatni generator nicków. miłej gry. Walczmy z nickami z cyframi, które psują klimat gry!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.