Posted by Printex on lip 6, 2009
Klasy postaci – opis

Klasy postaci – opis

Wojownik

Wzmocnieni przez Boga Ognia Rumapark’a, potężni wojownicy walczą na każdym froncie.
Wojownik
Wojownicy wyróżnili się z pozostałych grup dzięki swej zdolności dostosowywania się do warunków walki. Podczas ataku są niezwykle poważni i potrafią powalić przeciwników niezwykle silnymi atakami w zwarciu. W obronie potrafią przyjąć na siebie wiele ataków od swoich oponentów i są w stanie przetrwać przez bardzo długi czas.
Noszą kolczugi oraz zbroje płytowe a także mają do wyboru szeroki wachlarz pozostałego uzbrojenia, w szczególności jedno i dwuręczne miecze, topory, kusze, łuki oraz tarcze.

Rycerz Mroku Cienia

Niezwykle paraliżującym, przenikającym i niebezpiecznym jest to, jak Rycerze Cienia czają się w najciemniejszych zakątkach mroku.
Złoczyńca
Rycerze Cienia charakteryzują się nagłymi i skrytobójczymi atakami, bardzo podobnymi do ataków Pendatron’a, Boga Ciemności. Działają zawsze z wyrachowaniem i chłodną pasją. Dzięki celnym i efektywnym atakom zabijają swoje ofiary. Pojawiają się znikąd, są ledwo zauważalni i po udanym ataku znowu skrywają się w cieniu.
Skórzane Zbroje oraz Ciężkie Skórzane Zbroje które noszą nie są aż tak mocne jak wojowników. Czakramy i sztylety w połączeniu z jednoręcznymi mieczami, łukami oraz kuszami są dopełnieniem ich ekwipunku.

Łucznik

Uśmiech Bogini Lapiris obdarza łuczników potęgą i precyzją.
Łucznik
Zwinni Łucznicy są zwolennikami walki na odległość, którzy wiedzą jak używać łuku i strzały. Precyzja i pewna ręka czynią z nich niezwykle trudnych przeciwników, którzy zachowują spokój w najtrudniejszej sytuacji. Są niedoścignieni w walce dystansowej. Stosując doskonałą technikę uników omijają ataki swoich wrogów.
Zarówno lekkie jak i ciężkie skórzane zbroje pozwalają im poruszać się bez najmniejszych oporów. Wierni łukom i kuszom nie zawahają się też użyć sztyletów czy jedno i dwuręcznych mieczy.

Czarodziej

Czarodzieje – Artyści Magii, Mistrzowie Żywiołów
Czarodziej
Po tym jak Pauldron, Bóg Piorunów, wytrenował pierwszych Czarodziejów, są oni w stanie przekraczać granicę rzeczywistości i zamieniać Manę w potężną magię. W ten sposób otrzymali dar panowania nad żywiołami i stosowania ich do własnych celów: od pojedynczych wybuchowych ataków po niezwykle zaawansowane obszarowe ataki, które przez długi czas ranią wszystkich w ich zasięgu.
Czerpią oni dodatkową moc z czarodziejskich pałeczek, tarcz i różdżek. Jako, że zazwyczaj działają jako wsparcie noszą koszule i lekkie zbroje.

Kapłan

Kapłani, osoby szlachetne i łaskawe niczym ich bóg Rekamies, chronią swoich sojuszników przed odniesieniem ran.
Kapłan
W przeszłości bogini wody Rekamies, ofiarowała kapłanom dar ochrony i przywracania życia przyjaciołom. Kiedy wojownicy są w niebezpieczeństwie, kapłani są ich ostatnia deską ratunku. Jednakże ich głęboko ukryta moc, nie tylko zapewnia im ochronę przed wrogami, ale także pozwala na zadawanie wrogom straszliwych ciosów. Z tego powodu kapłani są uznawani za aniołów stróżów jak i posłańców śmierci.
Każdy kapłan nosi ubrania lub szaty z materiału jako zbroję, a do walki używa lasek, różdżek i magicznych tarcz.

Zaklinacz

Tajemniczy i posępni manipulatorzy ciemności, znajdujący się pod ochroną Enderosa.
Zaklinacz
Zaklinacze, jako uczniowie boga ziemi Enderosa, posiadają unikalne umiejętności otwierania portali prowadzących do innych wymiarów. Umiejętności te pozwalają im przywoływać i kontrolować potężne istoty. Siła ich umysłu pozwala im narzucić kontrolę nad rozmaitymi stworzeniami, atakować je, chronić, czy nawet leczyć. To potężne wsparcie, sprawia że zaklinacze są niebezpiecznymi, bezlitosnymi przeciwnikami w czasie bitew.
Uzbrojeni są w różdżki, laski i magiczne tarcze, do ochrony noszą różne rodzaje skórzanych zbroi.

VN:F [1.5.6_840]
Rating: 8.8/10 (189 votes cast)
VN:F [1.5.6_840]
Rating: +45 (from 65 votes)
Post a Comment


Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.