Posted by Printex on lip 6, 2009
Rasy postaci – opis

Rasy postaci – opis

Człowiek

Człowiek, który kiedyś był znany jako członek klanu Parholna, jest ostatnim uciekinierem przybyłym do Iberii w czasie wielkiego osadnictwa. Pomimo jego krótkiego okresu życia w porównaniu do innych ras, wykształcił silne „parcie” do osiągania sukcesów oraz bardzo dobrze posługuje się narzędziami. Korzystając ze swej wyobraźni i różnych umiejętności technicznych, jego populacja szybko się rozrosła. Umożliwiło mu to pozbycie się reputacji słabego człowieka…

Wraz z jego niezwykłą umiejętnością adaptacji, człowiek położył nacisk na rozwój zarówno odporności na magię, jak i inteligencji czy siły.
Atrybuty rasowe Człowieka

Feline

Przedstawiciele rasy Feline przybyli do Iberii z Nevadu i szybko stali się przyjaciółmi wróżek. Obie rasy podzieliły się swą wiedzą i pokojowo współegzystowały. Feline żyją w zgodzie z naturą, są obrońcami przyrody i wiatru. Wciąż rozwijają swoje umiejętności bojowe oraz siłę umysłu, tak by odpowiednio wykonywać swoje zadania.

Feline najlepiej walczą w zwarciu. Ze względu na swoją silną choć smukłą budowę ciała charakteryzują się wysoką siłą i wytrzymałością.
Atrybuty rasowe Feline

Wróżka

Wróżki były drugą nacją wygnańców, która przybyła i osiedliła się w Iberii. Ci towarzyscy ludzie szybko zaprzyjaźnili się z ludem Feline. Od tej pory te dwie rasy wspomagają się nawzajem. Wróżki to osoby, które posiadają wielką siłę umysłu i to oni są odpowiedzialni za sprowadzenie duchów do Iberii. Także oni jako pierwsi zastosowali magię w Iberii.

Ten lud może obcować z duchami, czy używać magii jak żaden inny. Dla tych celów mogą posiąść niemalże nieskończone pokłady wiedzy i inteligencji.
Atrybuty rasowe Wróżki

VN:F [1.5.6_840]
Rating: 9.1/10 (71 votes cast)
VN:F [1.5.6_840]
Rating: +25 (from 37 votes)
Post a Comment


Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.